Kdo jsme

Firma Wena-auto-universal byla založena v roce 1991. Již od začátku naše kroky vedly k naší vášni a tou jsou automobily. V našich začátcích jsme spolupracovali především s Nizozemskou distribuční firmou Van Heck, která nám byla velkým vzorem. V současné době nejvíce dodáváme filtry Fram, brzdové komponenty ABS,podvozkové díly QH, Koni, Delphi, Kager, součásti rozvodu motorů Gates, SKF, vodní čerpadla Airtex, spojky Sachs, Valeo, výfukové systémy Bosal, autobaterie Varta a Proforce, oleje Shell, Aral, Castrol, Mannol. Patříme k firmám zabývajícími se kompletním sortimentem náhradních dílů Škoda všech modelů..


Co nabízíme

Jen podle Vašich požadavků Vám dodáme díl, který splňuje Vaše požadavky ať už cenové nebo kvalitativní. Objednané zboží Vám dodáme do každého servisu, dílny nebo garáže několikrát denně jen podle Vašich požadavků a potřeb. Dodáváme 100% náhradních dílů pro vozy Škoda, ale samozřejmostí je kompletní dodávka i pro ostatní vozy( např. Audi, BMW, VW, Mercedes, Seat, Suzuki, Fiat, Nisan, atd.atd. ). Zakládáme si na velmi kladném vztahu se zákazníkem, známe jejich jednotlivé potřeby a nabízíme jim kdykoliv pomocnou ruku a úsměv při řešení jejich problému. Většinu dílů se snažíme dodat až na Váš stůl v den objednání nejpozději do 24 hodin.


Náš cíl

Naším cílem je Vaše nejvyšší možná spokojenost a to v dlouhodobém horizontu. Snažíme se stále zdokonalovat a zrychlovat dopravu dílů k našim zákazníkům, dlouhodobou spoluprácí s tuzemskými i zahraničními partnery vytváříme velice příznivé ceny vůči konkurenci.

Design ©2010 Tomáš Kadlec a Aleš Veigend | Texts ©2010 Wena-auto | All rights reserved.